STARTERi inspiratsioonitöötoad koolides

Pildil on Bruno. Energia ja ootusärevus ei taha Bruno väikesesse kehasse enam hästi ära mahtuda – soov sibada regioonidesse ja koolidesse STARTERi töötubasid tegema, et noorte ägedad ideed ei jääks mõteteks, vaid jõuaksid tegudesse, on lihtsalt nii suur. Hoolimata vähesest STARTER programmi staažist on Bruno liidrivõimed juba hästi avaldunud ja kogu tiim täielikult käpa all – kui ta ise igale poole õppijate juurde ei jõua, siis STARTERi meeskond organiseerib koolinoortele ühe vägeva inspireeriva ideede arendamise töötoa.

Juba on teada, et septembris toimub STARTERi inspiratsioonitöötuba “Ägedad ideed, millega kõrgelt lennata”  Gaia Koolis, läbiviijaks Juko-Mart Kõlar.  Ja septembri lõpus saavad ideedele hoogu juurde Põlva, Võru ja Valga gümnasistid.

Kutsu STARTER kooli või regiooni – kirjuta piret.arusaar@ut.ee.

Lisainfo STARTERi töötubade kohta koolides

Info STARTER programmi kohta ülikoolides:  www.starteridea.ee