STARTERist õppejõule-õpetajale

Äriideede arendamise programm STARTER on hea praktiline lisa ettevõtlusõppele – selle praktilisi töötubasid saab siduda tundide-loengute teoreetilise osaga, seda vimalust aksutavad nii kõrgkoolid, kutsekoolid kui ka gümnaasiumid. STARTER toob tippasjatundjad ja koolitajad tasuta nö koju kätte.

Loe lähemalt äriideede arendamise programmist STARTER.

Loe täpsemalt eelinkubatsiooni metoodikast

Korraldame STARTERi töötoa regioonis kohapeal

Hea õpetaja/õppejõud! Viime läbi STARTERi ideede genereerimise töötubasid maakondades ja koolides kohapeal piisava osalejate arvu olemasolul.

• STARTER@häkaton “Kuidas leida äge idee ja sellega kÕrgelt lennata”
    Ohooo-elamuse maagia! Inspireerivad esinejad ja loovülesanded.
    Kuidas sünnivad ägedad ideed? Ideede genereerimine
    Meeskond – need olemegi meie!
    Kuidas toimetada toimiva meeskonnana – meeskonnatöö korraldamine.
    Kas minu idee on ainulaadne? Ideede testimine
    Mida suudan 120 sekundiga? Esitlusoskuste ABC treening

Ürituse pikkus kokkuleppeline, kuni 4 tundi.

Huvi korral võta ühendust STARTER programmijuhi Piret Arusaarega piret.arusaar@ut.ee.

Loe siit, kuidas kõrgkoolid on STARTERi sidunud õppetööga

TalTechi Laava Tech võitis 2018. aastal üliõpilastiimide maailmameistrivõistlused
Tiimist FictionFeel arenes MTÜ Kohalugu, mis Tartu linna toetusega pakub kultuuri ja kirjanduse seostamist vaatamisväärsustega läbi mobiiliäpi. Tiimi edu taga oli Tartu Ülikooli tudengite ning Tartu Kutsehariduskeskuse õppijate koostöö.