Ettevõtlikkuskonkurss 2018

NB! Konkursi toimumisaeg oli 2018. aastal. Laekus üle 50 töö. Tutvu võitjatega siin 

 

Edu ja Tegu ettevõtlikkuskonkursist ootame osa võtma
7–26aastaseid õppivaid lapsi ja noori.

Ettevõtlikud teod on konkursile oodatud kuni 14. septembrini 2018.

Ettevõtlik tegu võib olla ettevõtlus klassikalises mõttes ehk äritegu, kus osaleja pakub omaloodud teenust või toodet ja keegi ostab seda. Aga see võib olla ka sotsiaalne tegu, mis aitab lahendada mõnda kogukonna, linna, valla või riigi probleemi. Oluline on, et tegu oleks uudne ja väärtuslik ning eluline ehk inimestel oleks seda ka tegelikult vaja. Idee peab olema konkursi tööde esitamise ajaks osaliselt või täielikult ellu viidud.

Finaliste ootame oma töid esitlema novembri alguses 2018. Auhinnagala toimub novembri lõpus.

Vasakult menüüst leiad täpsemat infot osalemise üksikasjade kohta.

Osale üksi, paaris või kasvõi kogu klassiga! Osaleda tasub kindlasti, sest loosi läheb äge STIGO elektriroller ja palju muid põnevaid auhindu.

OSALEMISVORMINI jõuad lihtsalt ka SIIT

————————————————————————————————-

Programmi Edu ja Tegu ettevõtlikkuskonkurssi korraldab Haridus- ja Teadusministeerium ettevõtlusõppe programmi Edu ja Tegu kaudu eesmärgiga innustada ja motiveerida noori olema elus ettevõtlikud ning andma seeläbi Eestile edasiliikumiseks uut energiat ja hoogu. Konkurss väärtustab võrdselt nii ärilist kui ka sotsiaalset ettevõtlikkust, mõlemal juhul on fookuses uue väärtuse loomine ja probleemidele nutikate lahenduste leidmine.

2018. aastal möödub 100 aastat Eesti Vabariigi loomisest. Lisainfot juubelisündmuste kohta leiab www.EV100.ee. Konkurss on pühendatud Eesti Vabariigi 100. sünnipäevale!  Teeme ettevõtlike tegudega Eestile kingituse!