Teavitus ja tunnustus

Ettevõtlus- ja karjääriõppe programmi Edu ja Tegu raames tunnustati  ettevõtlikku ning  ettevõtlus- ja karjääriõpet edendavaid inimesi ja meeskondi viies kategoorias: aasta ettevõtlik õppur, aasta ettevõtlus- ja karjääriõppe edendaja,  aasta ettevõtlik õpetaja, aasta ettevõtlus- ja karjääriõppe mentor ning Edu ja Tegu programmi aasta tegija. Hindamise aluseks oli Edu ja Tegu tunnustamise statuut.

2022. aasta parimad

Aasta parimad vasakult: ettevõtlik õpetaja Urmas Persidski Tartu Kristjan jaak Petersoni Gümnaasiumist, ettevõtlus- ja karjääriõppe edendaja Karjäärinõustajate Ühing (esindaja Tuuli Mekk), aasta mentor Rudolf-Gustav Hanni, Edu ja Tegu aasta tegija Kersti Loor (JA Eesti), ettevõtlikud õppurid Tallinna 21. Koolist Chris-Rico Lang, Henry Kask, Rasmus Riim. Fotograaf Joanna Jõhvikas

2021. aasta parimad

Aasta parimad: ettevõtlus/karjääriõppe mentor Ida-Viru Keskhaigla (Tuuli Truupõld), aasta ettevõtlik õpetaja Margit Luts, Edu ja Tegu aasta tegija Margit Partei, aasta ettevõtlus- ja karjääriõppe edendaja Viljandi Gümnaasium (direktor Juhan-Mart Salumäe), aasta ettevõtlik õpetaja Kristi Luik, aasta ettevõtlikud õppurid õpilasfirmast Spotter.

2020. aasta parimad

Aasta ettevõtlusõppe edendaja tiitli pälvis Põltsamaa Ühisgümnaasium. Ettevõtlikuks õpetajaks valiti Silja Enok Vändra Gümnaasiumist ning ettevõtlikud õppijad on Kaisa Kumpas, Lotta-Lorette Kalmaru, Lisett Sigur, Oliver Sild ja Karl Juhan Kangur ehk õpilasfirma EHA Tallinna 21. Koolist. Aasta ettevõtlusõppe mentor on Triin Arva Saare Arenduskeskusest ning ettevõtlusõppe programmi aasta tegija Erike Veide Haridus- ja Noorteametist.

2019. aasta parimad

Aasta ettevõtlusõppe edendaja on MTÜ Ettevõtlusküla. Aasta ettevõtlik õpetaja on Tabasalu Ühisgümnaasiumi ja EBSi Gümnaasiumi ettevõtlusõpetaja Krista Savitsch Aasta ettevõtlusõppe mentor on Vaido Mikheim Tartu Teaduspargist. Aasta ettevõtlikud õppurid on Mihkel Mariusz Jezierski ja Sander Aukust (õpilasfirma Brand) Tartu Hugo Treffneri Gümnaasiumist. Ettevõtlusõppe programmi aasta tegija on teavitustöö juht Liina Pissarev Tartu Ülikoolist.

2018. aasta parimad

Aasta ettevõtlusõppe edendaja Põlva Gümnaasium, aasta ettevõtlik õpetaja Elbe Metsatalu (Tallinna 21. Kool, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium, Pärnu Ühisgümnaasium). Aasta õppur on Merilin Priilinn-Türk (Tallinna 21. Kool). Aasta ettevõtlusõppe mentor on Ander Hindremäe, aasta ettevõtlusõppe programmi aasta tegija Jane Mägi (Kuressaare Ametikool).

2017. aasta parimad

Aasta ettevõtlusõppe edendaja Võru Gümnaasium. Aasta ettevõtluse õpetaja Marje Vaan (Pärnu Vanalinna Põhikool). Aasta ettevõtlusõppe mentor on ettevõtja Kuldar Leis. Aasta ettevõtlik õppur on Marten Soeson (Tartu Kristjan Jaak Petersoni Gümnaasium). Ettevõtlusõppe programmi aasta tegija on Katrin Kivisild (SA Innove).