Loe erilehte “Ettevõtlik näeb muutustes võimalusi”

Lugemissoovitus: Edu ja Tegu erileht ilmus 25.11 Postimehe ja Õpetajate paberlehe vahel ning on  loetav ka veebis!
Erilehes saad lugeda:
🔖Andero Uusberg: Geeniloterii paneb paika stardipaku, kuid ei määra finišeerumise aega.
🔖Kuidas ideed koolipingist teoks saavad? Piret Torm-Mirontšik, ÕF KäpArt ja tiim Bankery.
🔖Ühiskondlikud ootused või südamekutse – millest lähtuda karjäärivalikul? Karjäärieksperdid Merit Luik ja Anna Gramberg.
🔖Väljakutsed tekitavad õpimotivatsiooni. Sõna saavad ettevõtlusõppe mentorõpetajad. Kuressaare Ametikoolist Anzelika Toll, Valga Põhikoolist Maria Sikk, Tartu Kristjan Jaak Petersoni gümnaasiumist Urmas Persidski ning Läänemaa Ühisgümnaasiumist Imbi Raudkivi.
🔖Lasteaia ettevõtlusõpe valmistab mudilasi ette oma unistusi ellu viima. Kogemusi jagavad Tallinna Luha Lasteaed, Tallinna Lepistiku Lasteaed, Tartu Tripsiku Lasteaed, Lasteaed Päikseke. Soovitusi annavad Liisi Kirch ja Erika Veide.
🔖Koostöised kogukonnakoolid – uus Tõrvandi kool ja Kärla Põhikool.
🔖Kuus küsimust haridus- ja teadusminister Tõnis Lukasele.
🔖Kõige ettevõtlikumad koolid ja maakonnad. Sündmuste kalender.
Erilehe andis välja Haridus- ja Noorteameti Edu ja Tegu programm, koostamisel osalesid Junior Achievement Eesti, ETTEVÕTLIK KOOL, Karjäärinõustajate Ühing, Tartu Ülikool. Rahastas Euroopa Sotsiaalfond Edu ja Tegu programmi raames.
Loe lehte siit: