5 fakti, mida Sa Edu ja Tegu kohta veel ei teadnud

Sildid: ,

5 aastat on Edu ja Tegu Euroopa Sotsiaalfondi toel toetanud ettevõtlusõppe ja ettevõtlikkuse arendamist haridussüsteemis eesmärgiga kujundada selliseid noori, kes tahavad ja oskavad oma ideid ellu viia, olgu siis eraelus, töötajana või ettevõtjana või hiskonnas laiemalt.

5 fakti-saavutust selle perioodi kohta:

342 üldharidus-, kutse- ja kõrgkooli võttis kasutusele Ettevõtliku Kooli, JA Eesti või Edu ja Tegu metoodika.

2542 noorte poolt arendatud ägedat ideed! Neist 682 STARTER programmis ja 1860 õpilasfirmades. Kokku on 9601 noort rikkamad esmase ettevõtluskogemuse ja teadmiste pagasi ning väärtusliku kontaktivõrgustiku võrra.

3227 osalemiskorda Edu ja Tegu täienduskoolitustel, 1807 osalemist JA Eesti koolitustel ja 7617 Ettevõtliku Kooli koolitustel. Mis juhtus peale koolitusi? Kui enamikul on nüüd kolleege igas Eestimaa nurgas, jõudis 36% koolitustelt saadud kontaktidega ka reaalset koostööd alustada (ja siis tuli kooroona).

16 uut ja kaasaegset ettevõtlusõppe ainekava ja moodulit, igale kooliastmele midagi. On nii baas- kui spetsialiseeritud moodulid ja ainekavad ning uus ettevõtlus- ja karjääriõppe lõimitud ainekava.

12 235 osalejat Edu ja Tegu inspiratsiooni- ja infoüritustel.