Uudiskirjas kutsehariduse uued tuuled, ettevõtete ja koolide koostöö soovitused, erinevad võimalused ettevõtlusõpet praktiliseks muuta

Sildid: ,

Aasta viimases uudiskirjas võtab toimetaja asemel perioodi kokku ettevõtlusõppe programmijuht haridus- ja teadusministeeriumis Kristi Ploom. Lisaks uurime aasta parimatelt ettevõtlusõppe edendajatelt, kuidas nemad väljakutseid lahendavad. Uurime veel, millised uued tuuled puhuvad kutsehariduse ettevõtlus- ja karjääriõppes, kuidas ületada takistusi ettevõtete ja koolide koostöös, millega on tegelenud alustav ettevõtlusõpetaja Osula põhikoolis ning kuidas panna õpilased ettevõtlusõppe raames kogukonnaprojekte lahendama. Lisaks uudiseid karjääriõpetajatelt ja STARTER programmist ning muidugi aasta alguse koolitused, kuhu kiiresti tuleks huvi korral registreeruda. Oluline on ka teada, et avanes taotlusvoor, kust saab taotleda toetust ettevõtlusõppe arendamiseks ja praktiliseks muutmiseks koos välise partneriga.

Head lugemist!

SISUKORD:
3 Aasta parimad ettevõtlusõppe edendajad ei kohku väljakutsete ees
8 Alustava ettevõtlusõpetaja blogi
9 Kooli ja ettevõtte koostöö võti on selged soovid ja paindlikkus
13 Tööle kaasa! algatus loob koolidele hea võimaluse õpilastele tööelu tutvustamiseks
14 Kutsehariduse karjääri- ja ettevõtlusõppes puhuvad uued tuuled
16 Kutsekooli õpilased rõõmustavad oma toodanguga nii ostjaid kui abivajajaid
18 Karjääriõpetajate tegemisi
20 STARTER tiimid võistlevad taas Ajujahis
21 Väljakutsepõhine projektõpe, lõimitud erinevate ainetega? See on võimalik!
23 KOOLITUSKALENDER

Uudiskirja PDFi saab printida siin lingil