Oktoobri Uudiskiri jagab praktikaid ja soovitusi ettevõtlusõppe läbiviimiseks

Sildid: ,

Värskest oktoobrikuu ettevõtlusõppe uudiskirjast leiab vastuseid põletavatele ettevõtlusõppega seonduvatele küsimustele, millega koolid silmitsi on seisnud ning häid praktikaid, mis on viinud tulemusteni. Kindlasti tasub tutvuda ettevõtluskuude läbiviimise tugimaterjalidega ning miks mitte neid ka oma koolis katsetada. Oma uudiste nurgake on ka karjääriõpetajatele. Tuttavaid tundeid ja emotsioone võib leida alustava ettevõtlusõpetaja blogist.

▶️ Tuulike Mölder Osula Põhikoolist peab alustava ettevõtlusõpetaja blogi
▶️ 8 võimalust ettevõtlusõppe rakendamiseks siis, kui see tundub võimatu
▶️Projekt Praktilised ettevõtluskuud Kaasaja OÜ eestvedamisel käivitas ettevõtlusõppe neljas koolis – Palupera Põhikoolis, Vana hea Krootuse Põhikoolis, Paldiski Põhikoolis ja Merivälja Koolis. Materjalid on kõigile kasutamiseks.
▶️Türi Ühisgümnaasium rõõmustab esimeste õpilasfirmade üle
▶️ Kaks mõtet ja paralleeli Pärnu juhtimiskonverentsilt kooliellu
▶️Uudiseid karjääriõpetajate toimetamistest
▶️Koolituskalender ettevõtlusõppe läbiviijatele, nii õpetajatele kui spetsialistidele ja mentoritele väljastpoolt