Saa osa 4.-5. novembril toimuvast ettevõtlikkuse, ettevõtlus- ja karjääriõppe konverentsist!

4.-5. novembril 2020. aastal toimub esmakordne suur ettevõtlikkuse, ettevõtlus- ja karjääriõppe virtuaalkonverents “Ennast juhtiv ja väärtust loov noor ei ole imeloom!”.

Esmakordse ettevõtlus-, ettevõtlikkuse- ja karjääriõppe konverentsi keskmes on ennast juhtiva ja väärtust loova noore kujunemisteekond ning kooli ja õpetaja võimalused olla sellel teekonnal teadlikuks suunajaks.
Mida saab osaleja konverentsi 2 päeva jooksul:
➡️ Inspiratsiooni ettevõtliku, ettevõtlus- ja karjääriõppe läbiviimiseks ning koostööks esinejatelt, koolide praktikatest ja töötubadest.
➡️Eksklusiivselt võimaluse õppida Iisraeli hariduse eduloost, sest MTÜ Mifras toob meieni Iisraeli koolide praktika, mis on viinud riigi maailma parimate startup-riikide edetabeli tippu ning teinud noortest loovad ja ettevõtlikud innovaatorid.
➡️Haruldase võimaluse kiigata ettevõtlike koolide tagatubadesse, et teada saada ja ka otse küsida, miks on neil ettevõtlikkus kogu koolimeeskonda ja õpet läbiv väärtus ja kuidas see tegevustes väljendub. Saame osa headest praktikatest ja soovitustest ning uurime, mis kasu saavad ühtse ettevõtliku hariduse põhimõtete järgimisest noored, koolimeeskonnad ja ka kogukond laiemalt.
➡️Saada esmakordselt osa koolide edulugude konkursi finalistide projektidest ja noppida sealt õppesse ideid.
➡️Elada kaasa aasta parimate ettevõtlusõppe edendajate kui ka edulugude konkursi võitjae väljakuulutamisel oma lemmikutele.
💡Konverents on tasuta ja oodatud uusi ideid ja teadmisi saama on nii koolijuhid, kohaliku omavalitsuse jm haridusametnikud kui kõik ettevõtliku, ettevõtlus- ja karjääriõppe ja noorsootööga tegelejad ning muul moel haridusse panustajad, kel teema vastu huvi.

2 päeva, 30+ esinejat, 13 töötuba, 24 head praktikat, 12 koolide edulugu!

Registreerumine:  Üritus on tasuta ja osalejatele virtuaalselt, kuid palume ennast registreerida.

Moderaator: Urmas Vaino

Tutvu päevakava, esinejate ja teemadega ning registreeru siin