Tule õpilasfirmade virtuaallaadale ostlema

Junior Achievement Eesti kutsub kõiki laupäeval, 13. veebruaril kell 12-18 suurele Eesti õpilasfirmade virtuaallaadale platvormil jalaat.worksup.com. Kogu päeva jooksul toimub siin ülekanne laadastuudiost koos intervjuude, loosimiste, tooteesitluste ning mängudega. Samalt platvormilt viib kiirtee laadale 230 õpilasfirma toodete ja teenuste juurde. Tule soeta põnevaid tooteid sõbrapäevaks!

Laadal pakutakse erinevaid maitseelamusi, aksessuaare, rõivaid, disaintooteid kodudesse, on mõeldud ka lemmikloomadele ja enesearengule. Ajastule kohaselt on muidugi mitmeid maskide ja desovahendite pakkujaid, aga ka mänge, vaba aja tegevusi ning meelelahutust. Laadal osalevate õpilasfirmade nimekirjaga saate tutvuda siin: opilasfirma.ee/laat2021. Laadapäeval muutub see lehekülg müügiplatvormiks, kus on võimalik tutvuda õpilasfirmade toodete ja teenustega, vaadata nende tutvustusvideoid, vestelda õpilasfirmadega videokõne kaudu ning soovi korral vormistada kohe tellimus. Just, noored ettevõtjad on laadapäeval olemas oma „virtuaalses müügiboksis“ ja valmis külastajatega suhtlema ning oma tooteid tutvustama. Selleks tuleb klikkida klahvil – „külasta meie laadaboksi“ ja nii sisenetegi videokõnesse, kus saate toote kohta kõik täpselt järele pärida ja noorte entusiasmiga nakatuda.

Samaaegselt ostumölluga korraldame laada-show – otseülekande laadastuudiost, kus päeva juhivad meie vilistlased Merylin Poks ja Mart Vainu. Laada-show tutvustab nii praegusi kui ka varasemaid õpilasfirmasid ning nende tooteid ja tegemisi. Toome teieni õpilasfirmade innovatsioonivõistluse, põnevad intervjuud õpilasfirmade vilistlaste, juhendajate, laada žürii liikmetega, toodete tutvustused ja külastame laadaliste virtuaalseid laadabokse. Samuti kutsume vaatajaid oma teadmisi ja õnne proovile panema põnevates laadamängudes ja palju muud.

Osale Eesti õpilasfirmade laat 2021 Facebook’i sündmusel, sest sinna postitame värsket informatsiooni osalejate kohta ning laada veebilehe. Laadapäeval ootame kõiki huvilisi aadressil jalaat.worksup.com.

Eesti õpilasfirmade laata korraldab JA Eesti. Õpilasfirma on JA praktiline ettevõtlusõppe programm gümnaasiumi ja kutsekooli õpilastele. Minifirma on veidi lihtsustatum programm põhikooli III astmele.

Õpilasfirmade virtuaallaata rahastavad Euroopa Sotsiaalfond, SEB Pank, TransferWise, Graanul Invest ja Tallinna ettevõtluskeskus. Ostud toimetab soodsalt ja süsinikuneutraalselt kohale DPD Eesti.