Suvekool täis inspiratsiooni ja uusi kontakte

Kolm pikka kuid suurepärast päeva ettevõtlikkuse, ettevõtlus ja karjääriõpetajate suvekoolis olid täis inspireerivaid esinejaid, harivaid töötubasid, uusi tutvusi ning üle pika aja ka näost näkku suhtlemist. Osalejad pidasid maratoni vapralt vastu ja nende nägudest peegeldus väsimuse asmele inspiratsioon ja rahulolu!
Esimese suure ühise suvekooli boonuseks olid soe päikseline ilm ja imeilus Roosta Puhkeküla. Aitäh suurepärastele esinejatele Tõnu Lehtsaar (Tartu ülikool), Mihkel Nestor (SEB Eesti), ÕF PlinK, Erlend Kotkas (SkyWind Energy GmbH), Triin Liin ja Signe Reppo (TÜ psühholoogia instituut), Heidi Reinson (Kantar EMOR), Anna Gramberg, Merit Luik ja Virve Kinkar (Karjäärinõustajate Ühing), Elbe Metsatalu, Kersti Loor, Margit Luts, Silja Enok (Junior Achievement Eesti), Heidi Uustalu ja Tiina Kilumets (ETTEVÕTLIK KOOL), Kersti Kivirüüt ja Erika Veide (Haridus- ja Noorteamet), Marju Põld (OÜ Karjääripõld), Mart Kimmel (Pärnu Rääma Põhikool), Merle Karuks (Adavere Põhikool), Silja Enok (Vändra Gümnaasium), Merlin Linde (Haridus- ja Teadusministeerium).
Suur suur tänu aktiivsetele, teadmishimulistele ja sõbralikele osalejatele!
Rahvas on tagasisides väga üheselt rääkinud –  kohtume jälle!