STARTERiga saab liituda Tartus, Tallinnas, Narvas ja Pärnus

2022. aasta sügissemestril saavad õppurid liituda STARTER programmiga neljas regioonis: Tallinnas, Tartus, Narvas ja Pärnus.  Nende regioonide ettevõtlusõpetajatel on hea võimalus siduda programm õppega ja pakkuda praktilist lisaväärtust.

STARTER programm toetab õppijate ideede arendamist. Tasuta progammi jooksul saavad osalejad uusi teadmisi ja oskusi töötubadest ning nõuandeid mentoritelt. Osalema on oodatud nii gümnasistid, kutsekooli kui kõrgkooli õppurid, kõigilt erialadelt, eelnev ettevõtluskogemus ei ole vajalik. Vastupidi, kui ideed ja/või meeskonda ei ole, on avaüritusel võimalus liituda meeskonnaga, kelle idee  kõige enam kõnetab. Samuti saavad tiimid endale leida puuduva meeskonnakaaslase.

STARTER programm kestab semestri lõpuni ja on osalejatele tasuta.

Avaürituste algusajad ja kohad:

STARTERtartu: 15. sepembril kell 16 Tartu Ülikooli Delta keskus

STARTERtallinn: 12. septembril kell 14 TalTechi tudengimaja

STARTERpärnu: 28. septembril kell 16 Pärnu HUUB

STARTERnarva: 23. septembril kell 16 TÜ Narva kolledž

Täpsem info iga regiooni ajakava kohta ning registreerumislingid leiab www.starteridea.ee