STARTERi töötoad koolides tekitavad innovaatilisi ideid

STARTER tuuritab mööda Eestit ja korraldab koolides inspiratsionitöötubasid. Õppijaid innustab tavapärasest erinev ülimalt praktiline formaat – alati tuleb kaasa mõelda, esinejad on väljastpoolt kooli ja positiivses mõttes sunnitakse mugavustsoonist väljuma.

30. septembril tekkis Eestis kõige rohkem ideid Põlvas, kus viidi läbi Kagu-Eesti ideede häkaton. Üritusel osales 115 õpilast 10-st erinevast Kagu-Eesti koolist.

7. oktoobril väisatu Tartu kutsehariduskeskuse ettevõtluspäeva.
8. oktoobril toimus Hiiumaa Gümnaasiumis STARTERi ideede häkaton. Õpetaja Inga Jürimäe sõnul aitas töötuba õpilastel mõelda suurelt ja lennukalt.  Õpilasele Mirjam Süsile meeldis juhendaja energilisus ning see, et teda kaasati aktiivselt arutlusse. “See ei olnud mingi tuim pähetuupimine,” sõnas Mirjam.