STARTER stardib Ida-Virumaal

Septembris stardib äriideede arenguprogramm STARTER Ida-Virumaale!

STARTER on gümnasistidele, kutse- ja kõrgharidusõppuritele suunatud äriideede arendusprogramm, kuhu on kaasatud ettevõtjad ning start- up maastikul kogenud mentorid. Programm pakub põnevaid ja praktilisi töötubasid, kus osalejatel on võimalus oma äriideid arendada meeskonnatööna läbi terve semestri.

Programmi avapauk on 15. septembril kell 14:00 Narva kolledžis toimuval inspiratsiooniüritusel „100 ideed, mis muudavad maailma“. Inspiratsiooniüritusele oodatakse üle 100 osalejat, lisaks ettevõtjaid ja ülikoolide esindajaid. Sellele järgnevad töötoad paralleelselt nii Narvas kui Kohtla-Järvel. Programmi on oodatud õppurid erinevatest koolidest, mis muudab selle osaleja jaoks veelgi põnevaks. Siin kohtuvad erinevad oskused, teadmised ja erialased oskused. Just kompetentside paljusus ongi ideede elluviimisel edu alus. Lisaks saavad õppurid kohtuda nii Ida-Virumaal kui ka teistes Eesti piirkondades läbiviidava STARTER programmi osalejatega ning jagada oma kogemusi tegutsevate ettevõtjatega.

Parimad STARTER@Virumaa2017 osalevaid meeskondi ootavad programmi lõpus suurepärased auhinnad, mille eesmärk on aidata jätkata STARTER programmis alustatud ettevõtlusteed. STARTER@Virumaa2017 koolitusprogramm kestab 2017 aasta septembrist detsembrini.

STARTER@Virumaa2017 programmi korraldavad Tartu Ülikool ja Tallinna Tehnikaülikool. Kohapealseid tegevusi koordineerivad Tartu Ülikooli Narva kolledž  ja Tallinna Tehnikaülikooli Virumaa kolledž. STARTER@Virumaa2017 programmi toetab EL Euroopa Sotsiaalfond.

Täpsem info programmi kohta on leitav allpool oleval flaieril ja aadressidel
Lisainfo:
Denis Larchenko
STARTER@Virumaa2017 Narva programmijuht
Tel 740 1923; Mob +372 5684 8487
Denis.Larchenko@ut.ee
Raili Kuusik
STARTER@Virumaa2017 Kohtla-Järve programmijuht
Tel 336 3921 ; Mob +372 514 8425
Raili.Kuusik@ttu.e