STARTER programmi võitja pakub ehitusmaterjalide pakkumise platvormi

Sildid:

STARTEReesti finaal toimus 26. mail Tallinnas iduettevõtete ja tehnoloogiakonverentsil Latitude59. Tihedas konkurentsis võistlesid kolm STARTERtartu ning seitse STARTERtallinna tiimi.

STARTEReesti peaauhinna võitis tiim Ehitusnurk. Nad võitsid piletid ärifestivalile SHIFT, mis toimub Soomes Turkus 2023.aasta augustis. Ehitusnurk on kasutajasõbralik platvorm liigsete ehitusmaterjalide pakkumiseks B2B ja B2C ärina.

STARTERTallinna kevad 2023 Grand Prix võitja on meeskond UpIt ja kaks inspiratsiooniauhinda said meeskonnad Briny ja Ehitusnurk!

UpIt on usaldusväärne partner pakkumaks riigi- ja suurettevõtetele lahendust brändirõivaste ja muude reguleeritud tekstiilijäätmete käitlemiseks ringmajanduse põhimõttel. Briny pakub kompaktseid veealuseid andmekeskusi minimaalsete energiakulude, töökindlate serverite ja madala latentsusajaga.

Lisaks Tallinna ettevõtluskeskuse auhinnarahale (Grand Prix 1000 eurot ja inspiratsiooniauhinnad 500 eurot) saavad need kolm meeskonda Veebimajutus.ee veebimajutusteenust (3 aastat Grand Prix ja 1 aasta Inspiratsiooni auhinna võitjale).

Grand Prix võitja sai Startup Estonialt kaasa ka kinkekotid.

Toetajate ja koostööpartnerite eriauhinnad:

Avokaado eriauhinna võitis tiim Smart Ring;

EIT RawMaterials eriauhinna võitis tiim Briny ja tiim Ehitusnurk;

Estonian Business Angels Network EstBAN eriauhinna võitis tiim Minesweeper With Friends;

Advokaadibüroo Hedman eriauhinna võitis tiim Ehitusnurk;

Hooandja eriauhinna võitis tiim PastaPro;

Prototroni eriauhinna võitis tiim Smart Ring, lisaks konsultatsioon meeskonnale PastaPro;