STARTER programmi sügissemestri parimad on selgunud

Enamjaolt virtuaalseks kujunenud sügissemester jõudis lõpule ja valiti parimad meeskonnad, keda ootavad veel ees erinevad võistlused ning  osasid ka STARTERi suur finaal.

5 parimat meeskonda STARTERtartu, STRATERnarva ja STARTERpärnu programmist

Berrybot valmistab autonoomset maasikakorjamisrobotit, mis aitab põllumeestel vähendada tööjõudu ja minimeerida saagikoristuse kadu. Nad tulid välja ideega, kui nägid Covid-19 tõttu tööjõukaotuse tagajärgi  saagikoristuskaotuses.

Checky tarkvara aitab suunata tšekid automaatselt raaamatupidamisprogrammi.  Idee tekkis vaadates pereliikme poolt pabertšekkide kogumist.

Dexi on mobiilirakendus kaine autojuhi tellimiseks ning on suunatud inimestele, kes eelistavad enda autoga liigelda. Dexi peamine eesmärk on vähendada joobes ning väsinud peaga autojuhtide arvu liikluses.

ELORA loob rakendust, mis koondab kõigi Eesti liikumisradade info ja innustab liikuma

Eventive loob 3D-mudeleid ürituste toimumise kohtadele, et lihtsustada korraldajatele planeerimise protsessi. Ürituste planeerimine ilma sündmuspaika reisimiseta on nüüdsest võimalik.

STARTERtallinn programmi parimad

PABER REBORN – STARTERtallinn Sügis 2020 Grand Prix võitja  meeskond plaanib paberijäätmetest veekindlate paberist moodulseinte tootmist.

Inspiratsiooniauhinnad pälvisid:

UnKnot aitab tehastel end taasleiutada, kasutades nende jäätmeid uute tooteliinide jaoks.

ÖkoMotion ehitab, rendib ja müüb kuluefektiivseid, turvalisi ja kiireid elektrirattaid ning e-tõukerattaid.

 

STARTERi finaal toimub 2021. aastal – kuna ja kus, on hetkel veel saladus 🙂  Ootame aega, mil saame taas koguneda!