Populaarne baastaseme koolitusprogramm ootab taas osalejaid!

Kuuekuuline ettevõtlus- ja karjääriõppe koolitusprogramm annab põhjalikud teadmised ettevõtlus- ja karjääriõppe alustamiseks ning arendamiseks koolis. Julgustame osalema töökaaslastega koos, sest jagatud vastutus tähendab teiselt poolt topeltrõõmu. Ühest koolist mitme inimese üheaegne osalemine võimaldab olla ühtsel info ja teadmiste tasemel ning teha mõnusalt koostööd, üksteist asendada ning ühiselt toredaid õppetegevusi välja mõelda ja organiseerida.

Programm algab augustis ja lõpeb 2022. a jaanuaris ning koosneb kuuest õppesessioonist, kokku 10 õppepäeva. Õppesessioonid toimuvad ettevõtluskeskkonnas/ettevõtetes. Koolitajateks on Eesti parimad ettevõtlusõppe ning karjääriteenuste valdkonna õppejõud ja õpetajad, eksperdid ja ettevõtjad.

Vaata täpsemalt sessioonide sisu ja aegasid ning registreeru siin.