Põnevatest persoonidest ja inspireerivatest sündmustest saab lugeda uudiskirjast

Suvel ilmus juba kolmas ettevõtlusõppe programmi infokandja ning praegu on käsil neljanda, oktoobris ilmuva uudiskirja kokkupanemine. Igat numbrist leiab inspireerivaid intervjuusid nii tublide ideekonkursi läbinud noortega kui tõeliste oma ala spetsialistidega – mentorite, õpetajate, õppejõudude, ettevõtlusgurudega.

Näiteks kolmandas numbris jagasid mõtteid Taani ettevõtlusõppe edendaja Anders Rasmussen ja Eesti parim õpilasfirma Spoony. Piilusime erinevate ideekonkursside telgitagustesse ning uurisime, mida asjalikku kogeti õppereisil Inglimaale.

Teises numbris andsime sõna Eesti 2015. aasta noorele naisettevõtjale Kristi Tähele ja väisasime  erinevaid ideekonkursse – Ideede Raju, Loomehäkki ja Ideede ööd. Piltlikult öeldes andsime mikrofoni kätte erinevate eluvaldkondade esindajatele ja palusime vastata küsimusele, milline inimene on ettevõtlik.

Loomulikult tutvustame igas numbris täpsemalt ka ettevõtlusõppe programmi ning  selgitame, kuidas saame kasulikud olla õpilastele, tudengitele, õpetajatele-õppejõududele ja ka ettevõtjatele. Areneme meie oma tegevustega, areneb ka ettevõtlik mõtteviis.

Loe ilmunud uudiskirju siit