Parim STARTER meeskond on CommuniCare Tartu Ülikoolist

30. jaanuaril sTARTUp Day’l väljaselgitatud üleriigilise äriideede arendamise programmi STARTER võitja meeskond CommuniCare arendab vabatahtlike võrgustikku, kes pakuks hooldekodu elanikele seltsi.

Suures STARTERi finaalis esitlesid oma ideed žüriile kuus regionaalsete eelfinaalide parimat. Finaalile eelnes kuudepikkune idee ja oskuste lihvimine alustavatele ettevõtjatele vajalikel teemadel, sh suur ja osalejate poolt kõrgelt hinnatud mentortagasiside üritus.

STARTER programmijuht Piret Arusaar rõõmustas, et STARTER programmi meeskonnad pakuvad aina rohkem nutikaid lahendusi erinevate ühiskonna murekohtade lahendamiseks ning need ei jää ainult idee tasandile. Finalistidest kaks – CommuniCare ja Recovery Companion on pääsenud ka Ajujahi TOP10 hulka.

STARTER programm toimub juba viiendat aastat Tartu Ülikooli juhtimisel koostöös Tallinna Ülikooli ja TalTech`iga ning 2019. aastal osales STARTER programmis üle Eesti 133 meeskonda, st 505 õppurit.

STARTERIT toetab Euroopa Sotsiaalfond ning ettevõtlusõppe programm Edu ja Tegu.

Loe CommuniCare lugu Ajujahi kodulehelt