Osale virtuaalsel koolide ja ettevõtete koostööseminaril!

Kuidas teha õppimist eluliseks, siduda teooriat praktikaga ning aidata noortel leida oma karjääritee? Kuidas selgitada klassiruumis keerulisena tunduvaid teemasid ja nende vajadust päriselus? Kust leida koostööpartnerit ja milliseid tegevusi teha nii, et kõik osapooled sellest võidaksid ning huvi säilitaksid? Milliste tundidega ettevõtte tegevusi siduda? Sellistele küsimustele on seni vastuseid otsinud ja ideid leidnud ettevõtete ja koolide koostööseminaridel osalejad.

25.novembril kell 13 algav ettevõtete ja koolide virtuaalne koostööseminar ootab osalema! Esimeses pooles kuuleb inspireerivaid kogemuslugusid ning teises osas on võimalik leida koostöökontakte ning juba ühiselt tegevuste ideid mõelda ja kokku leppida.

SEMINARI TEEMAD

Inspireerivad näited koostööst:

STEM-ainevaldkonnad põnevaks koostöös ettevõttega (Mare Räis, Järveküla Kool);

Matemaatika tunnid ettevõttes (MTÜ Töösõppe ühing, Kadi Roosipuu);

Börsihaist investoriks ehk kuidas juba koolipingis investeerimist õpetada? (Sander Pikkel, LHV Pank);

Tallinna noorte ideed maapiirkonna ettevõtluse arendamiseks (Tiina Saar, Tallinna 32. Keskkool).

Töötoad: Milliseid võimalusi koostööks pakuvad virtuaalne ja pärismaailm?

MODERAATOR
Seminari modereerib ja praktilist töötuba viib läbi Indrek Maripuu. Ta on viimase kümne aasta jooksul nõustanud enam kui 100 ettevõtte võtmeisikuid, teinud koostööd mitmete koolide ja noorsootöö organisatsioonidega. Indreku peamiseks fookuseks on mõttemustrite murdmine ehk nutikus ja teistmoodi mõtlemine.

Korraldajad: Eesti Kaubandus-Tööstuskoda, Eesti Teadusagentuur ja ettevõtlusõppe programm Edu ja Tegu. Toetavad Euroopa Sotsiaalfond ning Euroopa Regionaalarengu Fond.

Veebiseminaril osalemine on TASUTA, kuid vajalik on registreerumine. Registreerunud saavad ligipääsu lingi vahetult enne üritust.

Registreeru siin hiljemalt 23. novembril!