Noored on oodatud ideede genereerimise üritustele Loomehäkk

Eesti Vabariigil on sünnipäev! EV100 on juba käega katsuda. Aga, kas sa oled mõelnud selle peale, mis saab 100 aasta pärast? Milline on elu meie ümber? Teeme Eestile kingituse ja mõtleme ühiselt, kuidas teha tulevik paremaks meie kõigi jaoks.
Idee ei pea olema suur ega väike, idee peab oleme siiras ja sinu oma. Tule üksi või sõpradega, et veeta 48 tundi tõeliselt loomingulises seltskonnas. Loomehäkk on Läänemere piirkonna suurim loomevaldkonna arendusnädalavahetus. Liitu meiega 26-28. jaanuaril Tallinnas TLÜ Balti Filmi- ja Meediakoolis.

Pane oma idee elluviimiseks kokku meeskond loojatest, progejatest, disaineritest, ettevõtjatest ja entusiastidest. Tule otsi oma tiimi puuduvaid inimesi ja oskusi. Liitu teiste lennukate mõtetega. Sinu käsutuses on kogu BFMi maja, kogenud juhendajad (Jobbaticalist, Robotexist, Karma.vc-st, Maru VR-ist, Protexist, ESTBAN-ist ja mujalt), tehnika, praktikud ja 48 tundi, et töötada välja ning esitleda žüriile oma unikaalne lahendus.

Järjekorras viienda Loomehäki teemaks on „EV 200“, mille raames soovime vaadata tulevikku, teha Eestile kingituse ja muuta meie kõigi elu paremaks. Täpsemalt keskendub viies Loomehäkk kolmele alamteemale:

• KUNST ON KÕIKJAL
(3D printimine, loov ühiskond, midagi hullumeelset, linnaarhitektuur)
• PERSONALISEERITUD MAAILM
(asukohapõhised rakendused, jagamismajanduse lahendused, e-riigi lahendused, virtuaal- ja liitreaalsuse lahendused, avaandmete lahendused, kõik personaliseeritud innovaatilised teenused)
• MASINAD KÕIGILE
(robotid, botid, automatiseerimine, inimeste abistamine linnas ja maal)

Loomehäkile:

• võib tulla oma idee ja meeskonnaga,
• kuulama teiste ideid ja liituma mõne huvitava tiimiga.

Toit, ööbimine, töökeel, auhinnad:

Meeskondadele pakutakse kolme päeva vältel süüa, juua, suupisteid – ikka selleks, et saaks keskenduda oma idee arendamisele. Soovijatele võimalus ööbida BFM-i majas. Ürituse keel on inglise keel, kuid meeskonnad võivad arendussessioonide ajal rääkida neile sobivas keeles. Nagu kombeks, panevad meie sponsorid välja ka rea auhindu, et parimate tiimide jõupingutusi vääriselt tunnustada.

Sündmust toetavad: EV 100, Digix, Edu & Tegu STARTER, Tallinna Ettevõtlusinkubaatorid, Eesti Digikeskus, Microsoft, Tere AS, Robotex, Tallink, Latitude59, Prototron, Ajujaht, Veebimajutus, Protex, Eesti Filmi Instituut, Music Estonia, Jobbatical, Tallinn Music Week, Eesti Rahvusringhääling, ESTBAN, Vaba Lava, Tallinna Ülikooli Avatud Akadeemia, Eesti Kunstiakadeemia, Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia, Estonian Business School, Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor, Euroopa Liidu Sotsiaalfond.

Sündmusel osalemine on tudengitele tasuta. Tasuta osalemise garanteerib sooduskoodi LHtudeng kasutamine registreerumisel. Tudengistaatuse puudumisel on 15. jaanuarini osalustasu 15 eurot, pärast seda 25 eurot.

Pane end kirja siin

Lisainfo: Marek Mühlberg, marekm@tlu.ee, +372 5510204

Ühine infoväljas püsimiseks Facebooki üritusega siin