Meistriklassi ettevõtlusõpetajate juhendamisel sirguvad igas olukorras läbilööjad

5. novembril asusid Tallinnast oma kodukooli poole teele 25 värskelt meistriklassi läbinud ettevõtlusõpetajat, käes kinnituskiri koolitusprogrammi läbimise kohta ja kolme ministri allkirjaga tänukiri ettevõtlusõppe arendamise eest oma koolis.

Tervitame meistriklassi läbinud 22 kooli ettevõtlusõpetajaid ja koolijuhte

Terje Õunapuu, Adavere Põhikool
Tiina Aidnik, Tartu Kutsehariduskeskus
Tiina Saar, Tallinna 32. Keskkool

Meistriklass käis koos kuuel korral ja õpiti süvitsi ettevõtluspädevuste kujundamist õppetöös. Ettevõtluspädevused = ettevõtlikkus+ ettevõtlusteadmised. Edu ja Tegu koolituste tegevussuuna juht, programmi korraldaja Ülle Kesli sõnul annab pikk koolitusprogramm esiteks võimaluse minna teemaga süvitsi ning teine, väga oluline boonus on kogemuste vahetamise võimalus.
Ka koolitusprogrammi lõpetajad ise hindavad eriti väärtuslikuks tekkinud kontaktivõrgustikku ja teiste kogemustest õppimise võimalust ning nendivad, et selliseid praktilisi ümarlaua-koolituse vorme ja kohtumisi võiks rohkem olla.

Palju õnne ettevõtlusõppe meistriklassile ja palju põnevaid ettevõtmisi õppetöös!