Majandus- ja ettevõtluse õppesuuna loomine aitas Põltsamaa Ühisgümnaasiumil raskel ajal ellu jääda

Kui 2014. aastal väiksemates kohtades maakoole sulgema hakati, otsustas Põltsamaa Ühisgümnaasium härjal sarvist haarata ja õppetegevuse ümber korraldada nii, et see vastaks tänastele vajadustele ja pakuks noortele elulist õpet. Gümnaasium jäi alles ja sai nii edukaks, et sel aastal tunnustas Haridus- ja Teadusministeeriumi programm Edu ja Tegu kooli aasta ettevõtlusõppe edendaja tiitliga.

Loe lähemalt Põltsamaa Ühisgümnaasiumi edukatest pingutustest ettevõtlusõppe rindel Delfi artiklist.

Fotol: Põltsamaa ÜG esindaja Kertu Liebert, Haridus- ja teadusministeeriumi kantsler Mart Laidmets, Edu ja Tegu programmijuht Kristi Pool. Fotograaf: Robi Zuts