Loe ettevõtlus- ja karjääriõppe erilehte veebis

Ettevõtlus- ja karjääriteemasid koondav Edu ja Tegu erileht ilmus Postimehe ning Õpetajate Lehe vahel 2021. aasta sügisel. Nüüd on hea võimalus lugeda lugusid veebist!

Kristel Kruustük, Jalmar Vabarna ning Karin ja Rasmus Rask jagavad oma kogemusi ettevõtlikkusest ja ettevõtlusest ning kuidas seda elus vaja läheb. Tabasalu Gümnaasium ja Põltsamaa Gümnaasium avavad ukse ja tutvustavad ettevõtlus ja karjääriõpet ning ettevõtliku noore kujundamist koolis. Kuidas on teadusliku poole pealt seotud ettevõtlikkus ja õppimine, selgitab TLÜ professor Eve Kikas.

Veel: Milleks mudilastele ettevõtlusõpe? Sõna noortele – milleks neile ettevõtlus- ja karjäärioskused? Millised on kõige aktiivsemad ettevõtlusõpet rakendavad maakonnad ja milliste õpetajate-juhendajate käe alt sirgub kõige rohkem õpilasfirmasid? Head lugemist!