Kutsume noori loomevaldkonna ideid genereerima

Loomehäkk tuleb taas ja seekord lahutab meelt! Baltimaade suurim üliõpilaste ja õppurite loomemajanduse hackathon toimub 27-29. jaanuaril 2017 juba kolmandat korda, et sütitada ettevõtlikkust ja innovatsiooni loomealadel. Loomehäkk vol 3 teemaks on meelelahutus.
Pane kokku oma meeskond loojatest, programmeerijatest, disaineritest ja ettevõtjatest, lahenda etteantud väljakutseid või astu ette oma ideega tehnoloogia ja loomemajanduse ristteel. Sinu käsutuses on kogu BFMi maja, juhendajad, vidinad, praktikud ja 48 tundi, et töötada välja ja esitleda zhüriile oma unikaalne lahendus.

Häki oma meeskonnaga neid valdkondi:
Muusika
Film ja liikuvad pildid
Mood
Mängud
Etenduskunstid
Kultuuripärand ja muuseumid

Auhindade jagamisel hindab zhürii projekte järgmiste kriteeriumite alusel:
Idee ja teostuse üldine kvaliteet
Loomingulisus ja seotus loomemajandusega
Tehnilise teostuse küpsus
Mõjukus ja äripotentsiaal

Üritus toimub 27.-29. jaanuaril Balti Filmi- ja Meediakoolis Tallinn, Narva mnt 27.

Osalustasu 25 eurot. Tudengitele on osalemine tasuta (sooduskoodi saad koolist või kirjuta marekm@tlu.ee) ja võta kaasa üliõpilaspilet.