Kuni 14.09 saab osaleda noorte ettevõtlikkuskonkursil

Veel viimased nädalad on võimalus saata mõni toredam õppe- või muu projekt Haridus- ja Teadusministeeriumi ettevõtlusõppe programmi noorte ettevõtlikkuskonkursile. Meie pakume omalt poolt parimatele auhindu.

Edu ja Tegu noorte ettevõtlikkuskonkursil on oodatud osalema noored erinevates vanusekategooriates. Teretulnud on koolis õppetöö raames tehtud ja päriselt ellu viidud projektid ja algatused ning ka noorte endi initsiatiivil tehtud teod, olgu selleks kodukandi korrastamise aktsioon, mõni eesmärgipärane laager, üritus, uudne leiutis või hoopis heategevuslik projekt. Hea idee väärib tunnustamist, sest annab julgust ja motivatsiooni edaspidiseks. Auhindadeks on suurepärane inspiratsiooniüritus Mektorys ja toredad praktilised meened – kõrvaklapid, tasakaaluliikurid, sTARTUp Day piletid jms.

Hea õpetaja ja koolijuht! Selleks, et ka teie kooli õppurid konkursil osaleda ja silma paista saaksid, palume neid innustada ja abistada konkursil osalema ning ennast proovile panema. Parimad saavad muidugi auhindu ja väärt nõuandeid oma ala asjatundjatelt.

Konkursile ootame 7-26-aastaste noorte algatatud ettevõtlike tegude kirjeldusi koos foto- ja videomaterjaliga. Ei tasu muretseda, kui tegutsemishoos ei olnud jäädvustusteks aega – tagantjärele tasub lihtsalt loovalt läheneda, oluline on anda žüriile ettekujutus tehtust läbi video või pildimaterjali. Ettevõtlikkuskonkursile saab töid esitada kahes kategoorias – äriline tegu ehk toode või teenus ning sotsiaalne tegu, mis aitab lahendada näiteks mõnda kogukondlikku probleemi. Konkursitöid saab esitada kuni 14.09.2018 ning täiendav info on kättesaadav ja ka prinditav konkursi veebilehel www.ettevõtlusõpe.ee/konkurss 

Suured teod kasvavad välja väikestest – anname tegudele hoogu läbi väikeste tegude märkamise ja tunnustamise. Ettevõtlikkuskonkurss on pühendatud Eesti Vabariigi 100. sünnipäevale!

 

 

 

 

 

 

 

2018. aastal möödub 100 aastat Eesti Vabariigi loomisest. Lisainfot juubelisündmuste kohta leiab www.EV100.ee. Teeme Eestile kingituse!