Kevadine ettevõtlusõppe uudiskiri keskendub pädevustele

Kevadine ettevõtlusõppe uudiskiri keskendub ettevõtluspädevustele, kuivõrd kriisiaja peegelpildis avalduvad hästi seni varjul olnud pädevused.  Ja ka vajalike pädevuste puudumine. Erika Veide kirjutab, kuidas praegune olukord hariduses ei ole kriis, vaid seniste mustrite murdumine. Oma kogemusi pädevustega otse klassiruumist jagavad õpetajad ning seostame selel teadusliku poolega. Lisaks räägivad õpilasfirmade ja STARTER tiimide mentorid Vaido Mikheim ja Hendrik Hindov, millist tuge noored neilt kõige enam vajavad ja tutvume Are Kooli tegusa ettevõtlusõppe tandemiga. Kutsekoolide ettevõtlusoskuste esikolmik jagab võistluste muljeid ning räägib noorte ettevõtlikkusest. Ürituste kalendrist tasub olulised kuupäevad isiklikku kalendrisse kirja panna, sest üht-teist on oludest hoolimata tulekul.

Head lugemist!