Ilmus Vinks-Vonksi rahatarkuse laulude noodiraamat

Noodiraamatusse koondatud laulud on mõeldud alushariduse ettevõtlusõppe ja rahatarkuse materjali „Vinks-Vonks 2 julgeb ja proovib“ juurde, kuid olenevalt käsitletavast teemast sobib neid kasutada ka huvikoolides, üldhariduskoolis, erinevates lasteaiarühmades ja kodus. Laule ja fonogramme saab kuulata Edu ja Tegu Youtube’i kanalis. Fonogrammid annavad võimaluse ise laulda, soovi korral aga ka loominguline olla ning viisile uued sõnad luua või neid kohandada. Läbi laulude sõnumite saab toetada ettevõtluspädevuse mõne alapädevuse kujunemist.

Lauludele on sõnad loonud Harno Edu ja Tegu programmi alus-ja üldahridse koordinaator Erika Veide, kes jälgis sõnade loomisel iga teema õpitulemusi ning kasutas inspiratsiooniks üle paarikümne aastast töökogemust lastega ning ka oma peret, kus on neli last. Noodiraamatus on iga laulu ees autori poolt välja toodud õpitulemused ja teemakäsitlus ning soovitused. Lauludele kirjutas viisi Piret Laikre ning Laikrete perebänd mängis sisse fonogrammid ning laulud.

Noodiraamat on elektrooniliselt olemas koos kõigi teiste Edu ja Tegu materjalidega E-koolikotis ning huvilised saavad tellida noodiraamatu oma asutusse kas läbi kohaliku maakondliku arenduskeskuse või läbi Edu ja Tegu programmi.

Tellimiseks pöörduda: liina.pissarev@harno.ee või  erika.veide@harno.ee.