Ettevõtete ja koolide koostöö heade praktikate kogumik annab ideid

Loe uut ettevõtete ja koolide koostöö heade praktikate kogumikku!

Kogumikku on koondatud huvitavad ning sisukad näited ettevõtete ja koolide koostöötegevustest nii üldhariduse, kutse- kui ka kõrghariduse  vallas. Lugeda tasub kõiki, sest head ideed on kohaldatavad ka teistele haridustasemetele.

Täname kõiki koolide ning ettevõtete esindajaid, kes jagasid oma kogemusi:  Tartu Ülikool,  Põltsamaa Ühisgümnaasium,  SA Lääne-Viru Arenduskeskus,  Jõhvi Gümnaasium,  Merkuur OÜ, Võru Kesklinna Kool,  Tartu Forseliuse Kool,  Luua Metsanduskool, Tartu Kunstikool,  Vändra Gümnaasium, Kuressaare Ametikool, Heimtali Põhikool, Tartu Ülikooli majandusteaduskond,  Tallinna 32. Keskkool,  Tallinna Ülikool, Tallinna Tehnikaülikool.

Kogumiku väljaandja: ettevõtlusõppe programm Edu ja Tegu koostöö Eesti Kaubandus- Tööstuskojaga, rahastas Euroopa Sotsiaalfond.

Laadi kogumiku pdf versioon alla siit: Ettevotete-koolide_praktikate_kogumik_II_2020

Soovid veel rohkem näiteid? Loe ka kogumiku esimest väljaannet siit