Esita parimad ettevõtliku ja ettevõtlusõppe edendajad tunnustamiseks!

Ettevõtlusõppe programmi Edu ja Tegu raames tunnustatakse taas ettevõtlikku ja ettevõtlusõpet edendavaid inimesi ja meeskondi – nii ettevõtlusõppe läbiviijaid kui sellesse muul moel panustajaid. Kandidaate saab esitada kuni 9. oktoobrini 2020. aastal. Võitjad kuulutaame välja 4.-5. novembril toimuval konverentsil

Tiitliga Aasta ettevõtlik õppur tunnustatakse õpilas- ja/või üliõpilasfirmat ja/või ettevõtlusõppes moodustatud meeskonda, kes on ettevõtlusõppes saavutanud silmapaistvaid tulemusi.
Tiitliga Aasta ettevõtlusõppe edendaja tunnustatakse meeskonda, organisatsiooni või asutust, kes on märkimisväärselt panustanud ettevõtlusõppe arendamisse ning kelle tegevused väärivad esiletõstmist ja levitamist.
Tiitliga Aasta ettevõtlik õpetaja tunnustatakse ettevõtluse või muu aine õpetajat või õppejõudu, kes on silmapaistvalt toetanud õppurite ettevõtlusalast arengut ning rakendanud või juurutanud meetodeid ja praktikaid, mis innustavad ja inspireerivad teisi.
Tiitliga Aasta ettevõtlusõppe mentor tunnustatakse ettevõtjat või ettevõtlikku töötajat (ka ettevõtet tervikuna), kes on silmapaistvalt toetanud õppurite ettevõtlusalast arengut ning rakendanud või juurutanud meetodeid ja praktikaid, mis innustavad ja inspireerivad teisi.
Tiitliga Ettevõtlusõppe programmi aasta tegija tunnustatakse isikut, kes on silmapaistvalt panustanud ettevõtlusõppe programmi tegevustesse ja arendamisse ning kelle tegevused väärivad esiletõstmist ja levitamist.

Komisjonil on õigus tõsta kandidaate sobivamasse kategooriasse. Laureaadid valib programmi esindajatest ja eelmise perioodi võitjatest koosnev komisjon, võitjad kuulutab välja Haridus- ja teadusministeeriumi esindaja 4. novembril toimuval konverentsil.  Konverentsi infot vaata siit

Tutvu Edu ja Tegu tunnustamise statuudiga ning ESITA KANDIDAAT SIIN