Alustas Ettevõtliku Kooli e-vahetund

Ettevõtliku Kooli e-vahetund on uus veebikohtumiste sari, mis on suunatud kõikidele Ettevõtliku Kooli võrgustiku liikmetele. E-vahetunni eesmärk on jagada olulist informatsiooni kõikide liikmete vahel ning toetada õppeasutusi vastavalt nende ootustele.

„Meie võrgustik on viimaste aastate jooksul kasvanud väga suureks nii oma liitunud liikmete kui ka teemade poolest, mistõttu näeme, et üha olulisemaks on muutunud vajadus regulaarseteks kohtumisteks,“ selgitab Ettevõtliku Kooli arendusjuht Heidi Uustalu. Tema sõnul on võrgustiku eestvedajatel palju asjakohast infot, mida liikmetega jagada, rõhutades samal ajal, et koolijuhid kui ka õpetajad soovivad omavahel suhelda, kogemusi jagada ja üksteiselt õppida.

Esimene e-vahetund, mis toimus 24. märtsil, osutus väga menukaks: huvilisi oli ligi 120. Koos võrgustiku liikmetega kaardistati nende ootused ja soovid, mis võetakse aluseks järgmiste kohtumiste planeerimisel. E-vahetunnid hakkavad toimuma kord kuus ning järgmine on juba 21. aprillil.

Lisainfo e-vahetundide kohta: https://evkool.ee/e-vahetund/