Algas registreerumine ettevõtlikkuse, ettevõtlus- ja karjääriõppe konverentsile!

Sildid: ,

Ettevõtlikkuse, ettevõtlus- ja karjääriõppe hariduskonverents toimub taas – 3. ja 4. novembril 2021.

Läbi kahe päeva on võimalus kuulata põnevaid esinejaid koolidest, ülikoolidest ja ettevõtlusest ning osaleda töötubades, kus  jagatakse häid praktikaid, kasulikke soovitusi ja uusi metoodikaid-materjale ettevõtlikkuse ning ettevõtlus- ja karjääriõppe rakendamiseks, läbiviimiseks ja sellega alustamiseks. Seekord saavad ka koolijuhid isekeskis töötoas praktikaid kuulata ja jagada.

Lisaks kuulutatakse välja aasta parimad ettevõtlus ja karjääriõppe edendajad ning Ettevõtliku Kooli edulugude konkursi võitjad.

Tutvu täpse kavaga, vali huvipakkuv töötuba  ja registreeru siin:

Korraldajad: Haridus- ja Noorteameti programm Edu ja Tegu, Ettevõtlik Kool, JA Eesti, Euroguidance, Tartu Ülikool, Eesti Kaubandus-Tööstuskoda. Rahastab Euroopa Liit, Euroopa Sotsiaalfond.