Algas registreerumine ettevõtlikkuse, ettevõtlus- ja karjääriõpetajate suvekooli

Sildid: ,

Ettevõtlikkuse, ettevõtlus- ja karjääriõppe võrgustiku suvekool toimub taas, 27.-29. juunil 2022 Roosta puhkekeskuses.

Oodatud on Ettevõtliku Kooli, JA Eesti, Edu ja Tegu ning karjääriõppe võrgustik ehk üldharidus- ja kutsekoolide ettevõtlikkuse, ettevõtlus- ja karjääriõpetajad ning koolijuhid ja spetsialistid, kes neid teemasid koolide õppekavas otseselt arendavad ja toetavad.

Suvekooli läbivaks teemaks on ettevõtlus- ja karjääripädevuste ja üldpädevuste arendamine, sh emotsioonid ja motivatsioon, muutuste loogilised tasandid ehk kuidas muutusi ja nendega kohanemist toetada, kuidas märgata õpilase andeid ja vajadusi, vältides läbipõlemist,  kogu kehaga õppimise metoodikad, eneseteadlikkuse tõstmine, eesmärkide saavutamine läbi visualiseerimise jne. Loomulikult on kavas ka ettevõtlus- ja karjääriõppe, rahatarkuse uute materjalide ja võimaluste ning Ettevõtliku Kooli TULEM metoodika töötoad, majanduse ülevaade ning õpirände kogemuste jagamine. Ööülikooli raames kohtume haridus- ja ettevõtlusvaldkonna põnevate esindajatega.

Suvekooli peaesinejad on kliiniline psühholoog ja Tartu Ülikooli lektor Kariina Laas, NLP ja kinesioloogia treener-koolitaja Viigi Viil-Kangur, Töötukassa personalijuht ja ettevõtjatega koostöö nõunik, coach ja Eesti Mentorite Koja liige Kristiina Palm ning SEB analüütik Mihkel Nestor.

Tutvu kavaga ja registreeru siin hiljemalt 10 juunil või kuni kohti jätkub!