Tulevased ettevõtlusõppe mentorid alustasid kooliteed

Augustis alustas esimene ettevõtlus- ja majandusõpetajate mentorite arenguprogramm. 26 staažikat ettevõtlus- ja majandusõpetajat kohtuvad kolmel korral, harjutavad juhtimist ja mentordamist oma ala tippude käe all ning saavad teadmisi kaasaegse majanduse ja ettevõtluse toimimisest, kogedes paljut ka nö omal nahal.  Programmis külastatakse ka ettevõtteid ning läbitakse juhtimissimulatsioon Dynama, mis võimaldab turvalises, kuid elulähedases simulatsioonikeskkonnas ettevõtjana tegutseda ja õpitut rakendada.
Peale koolitusprogrammi lõppu on tulevased mentorid valmis toetama oma regioonis alustavaid ettevõtlusõpetajaid, sest just sellisest toest tuntakse uuringute põhjal väga puudust. Ka Edu ja Tegu programm toetab õpetajate võrgustiku tekkimist läbi erinevate ürituste.
Koolitusprogrammi viib läbi Estonian Business School Anto Liivati juhtimisel.