14 õpetajat said meistriklassi tunnistuse

Edu ja TEgu meistriklassi koolitusprogrammmi lõpetajad 2020

Kui meremehel pidavat igas sadamas olema üks pruut, siis ettevõtlusõppe koolitusprogrammi lõpetajatel on nüüd igas regioonis oma hea kolleeg! 26. novembril lõpetas Edu ja Tegu ettevõtlusõppe meistriklassi koolitusprogrammi 14 õpetajat. Poole aasta jooksul täiendati ennast väga praktilisel moel õppijate nelja ettevõtluspädevuse valdkonna arendamisel: loovuse ja probleemilahendusoskuste, äriideede elluviimise, enesejuhtimise ning sotsiaalsete oskuste. Saadi palju ideid õppetöö läbiviimiseks praktilisel moel ja eriti suur võlu seisnes lõpetajate endi sõnul kahepäevastel sessioonidel koosveedetud ajas, kus ühiseid muresid ja rõõme läbi hekseldati ning kogemusi vahetati. Lõpusõnadest jäi kajama nõudlik ootus järgmiste ühiste ürituste osas, et hoida mõnusat kolleegide võrgustikku.

Edu ja Tegu poolt proovime kindlasti pakkuda võrgustikule põnevaid kohtumisi, seni aga toredat uute nn tööriistade katsetamist!

Kokku on lõpetanud neli koolitusprogrammi – kaks baaskoolitust ja kaks meistriklassi. Veel kaks baaskoolitusprogrammi on finišijoonel ja osalejad saavad lõputunnistused kätte 2021. aasta alguses, kui lubatakse taas reaalselt kohtuda.  Kuues programmis osalejaid saab olema 142, neist mitmed on läbinud nii baas- kui meistriklassi.

Fotol nii meistriklassi koolitusrogrammi võidukad lõpetajad kui koolitusprogrammi läbiviijad.