Ettevõtjate videointervjuudest saab nippe ja kogemusi ettevõtluses vajaliku kohta

Sildid: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Ettevõtlusõppe programmil on valminud 19  põnevat videointervjuud ettevõtjatega, mis inspireerivad noori ja on abiks õpetajatele-õppejõule. Tasub õppida nende kogemustest, kes on pidanud edu saavutamiseks kogema erinevaid olukordi ja leidma neile lahendusi ning teavad ka tavapäraseid alustava ettevõtja ohukohti, mida on võimalik vältida. Samuti on väärtuslikud ettevõtjate soovitused erinevate oskuste arendamiseks, mis tööturul ja ettevõtluses möödapääsmatud.

Videod on mõeldud noortele õppimiseks ning  õpetajatele ja õppejõududele õppetöös kasutamiseks ja need on seostatud ettevõtluspädevuse alapädevustega ehk igapäevaoskustega ning ettevõtlusõppe moodulitega. Töölehed ja juhised videote kasutamiseks õppetöös leiab moodulite materjalide hulgast. Ettevõtlusõppe moodulite tutvustused ja lingid e-keskkonda on üleval siin.

Videotes jagavad kogemusi sellised ettevõtjad nagu: Kristel Kruustük (Testlio asutaja ja 2017. aasta noor ettevõtja), Arno Kütt (Cleveron AS), Indrek Neivelt (endine pankur, praegune Pocopay juht), aasta noor ettevõtja 2018 Robin Saluoks(eAgronom), Marti Hääl (Alexela Group), Martin Villig (Taxify), Alissa Vassilkova (Estelon), Maire Milder (Baltika Grupp) ning disainer Reet Aus,  Eesti Kaubandus-Tööstuskoja peadirektor Mait Palts, Martin Henk (Pipedrive), maailmakoristuse eestvedaja Eva Truuverk, OSKA arendusjuht Tiia Randma ning ettevõtjad Kuldar Leis, Ville Jehe, Daniil Starodubtsev, Paavo Siimann, Indrek Maripuu, Rain Tunger. 

 

Vaata ja kasuta videosid :

ettevõtlusõppe programmi kodulehelt 

You Tube Edu ja Tegu kontolt