STARTERtartu avaüritus

Praktilistes seminarides käsitletakse ettevõtlusega seotud teemasid: ärimudeli loomist, tootearendust, turundust ja müüki, ideede esitlemist (pitching) ja palju muud. Paralleelselt toimuvad individuaalsed nõustamised juhendajate ja ärimentoritega. Programmi läbimiseks peab meeskond osalema töötubades, vahehindamisel ning äri- ja projektiideede konkursil Kaleidoskoop. Kõik seminarid on osalejatele tasuta!​

Oodatud on gümnasistid, kutsekoolide ja kõrgkoolide õppurid.

Koht: Pärnu HUUB

Ideede Häkatonil toimub uute ideede leidmine, meeskondade moodustamine, esmase ärimudeli disainimine.

Oodatud on gümnasistid, kutsekoolide ja kürgkoolide õppurid. Üritus on tasuta.

Koht: TÜ Narva Kolledž (Raekoja plats 2, Narva)

Avaürituse eesmärk on anda osalejatele inspiratsiooni ja teavet erinevate ärivaldkondade kohta, et  moodustada meeskondi ja genereerida ideid, mida järgmise kolme kuu jooksul arendada.
Avaüritus on avatud kõikidele kõrgkoolide, kutsekoolide ja gümnaasiumide õpilastele. Kui teil on oma idee ja meeskond või otsite meeskonnaliikmeid, tulge ja tutvustage oma ideed teistele. Kui sul pole veel ideed või meeskonda, tule ja vaata, kas saad mõnega liituda!
Üritus algab inspireerivate kõnedega erinevatest eluvaldkondadest: loomemajandusest ringmajanduseni, linnaruumist tulevikumeediani, tervisetehnoloogiast tulevikuhariduseni. Sellele järgnevad ideede genereerimise harjutused.

Täpne kava: (1) STARTERtallinn Autumn 2022 Launch Event | Facebook

Koht:  TTÜ Tudengimaja (Ehitajate tee 5, Tallinn)

STARTERtartu Idee Häkatonil pakume inspireerivaid kõnesid erinevatest eluvaldkondadest ja tulevikust. Õpetame, kuidas ideid genereerida, kuidas häid ideid ära tunda ja mida ideega peale hakata. Tule häkatonile, et leida uusi ideid ja need teoks teha! Kui Sul on idee juba olemas, siis aitame Sul testida selle elujõulisust, leida maailmatasemel meeskond, teha esimesi samme ja muuta idee reaalsuseks. Kui te seda ei tee, aitame teil leida “õige” idee ja meeskonna, kes sellega maailma vallutab. Oodatud on  gümnasistid, kutseõppurid ja üliõpilased kõikidelt õppesuundadelt!

Koht: Tartu Ülikooli Delta keskus