STARTERtallinna avaüritus

2019-02-15 14:00 - 18:00

Äriideede arendamise programm õppuritele alustab taas!
Kui Sul on huvitav ja innovatiivne äriidee, aga Sa ei tea, mida edasi teha, siis see programm on just Sulle! Kui Sul aga ideed ei ole, tule ikka avaüritusele, äkki leiad seal ideega meeskonna, kellega ühineda? Või leiad idee, mida arendama hakata. Teretulnud on kõik gümnaasiumide, kutse- ja rakenduskõrgkoolide ning ülikoolide õppurid!

STARTERtallinn on Tallinna Tehnikaülikooli, Tallinna Ülikooli, Eesti Kunstiakadeemia, Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia, Estonian Business School’i ja Eesti Ettevõtluskõrgkooli Mainor ühine inglisekeelne äriideede arendamise programm, mis on avatud nii ülikoolide, kutse- ja rakenduskõrgkoolide tudengitele, kui ka gümnaasiumide õppuritele.

Sisulise tegevuse keskmesse jääb meeskonnapõhine ettevõtlusõpe idee leidmisest kuni esmase prototüübi valmimiseni, et pakkuda toetust ettevõtlusõppele, aga ka olla eelastmeks inkubaatoritele ja kiirenditele. Programmi töötoad, mentorkohtumised ja koolitused kestavad 3 kuud ja kõik lõpeb võistlusega, kus on mitmeid ahvatlevaid auhindu.

Rohkem infot ja kevadsemestri ajakava on leitav www.starteridea.ee

Programmi avaüritus toimub 15. veebruaril kell 14:00-18:00 TalTech Mektory konverentsisaalis.
Avaüritusel esinevad mitmed erinevate valdkondade eksperdid, andmaks infot ja inspireerimaks huvipakkuva ideede leidmisel. Toimub ideede genereerimine ja antakse võimalus meeskondade moodustamiseks.
Rohkem informatsiooni Facebook Event lehel.

Ootame kõiki ettevõtlikke õppureid oma äriideed arendama ja järgmiseid unicorne looma!

Programmi toetavad: