Värskes Uudiskirjas on palju põnevat lugemist

Värskes augustikuu numbris on juttu sellest, kuidas tulla toime koolipingis ja töövestlusel vastu vaatava Z-generatsiooni esindajaga. Lisaks uurime kolmelt kutsekoolilt (Tallinna Ehituskool, Tartu Kutsehariduskeskus ja Tallinna Tervishoiu Kõrgkool), mis motiveerib neid sügisest alates õpet ettevõtlikumaks muutma ja piloteerima ettevõtlusõppe mooduleid. Hollandi ettevõtlusõpe on õppe loomulik osa – kas teate, kuidas seal lapsi arendatakse? STARTERi kevadsemester viis ettevõtlustaeva suunas mitu säravat tähte ning mõned finalistid räägivad, mida nad eriti programmist kaasa võtsid. Samamoodi jagavad oma kogemusi ka õpilasfirmade programmi lõpetanud.  Miks jäeti õpetajad ja ettevõtlusõppe programmi liikmed suvekooli? Loe lähemalt värskest Uudiskirjast!