Uudiskiri nr 4 jagab häid ettevõtlusõppe kogemusi siit ja sealtpoolt piiri

Värskes uudiskirjas saab lugeda ettevõtlusõppe rakendamise kogemustest nii siin kui sealpool piiri. Hollandi Wageningeni ülikooli ettevõtlusõppejõud Thomas Lans räägib oma kogemusest ettevõtlusõppe rakendamisel ülikoolis ning programmi sisujuht Marge Täks jagab USA lähetuselt saadud tarkust. Võru Gümnaasiumi direktor Karmo Kurvits soovitab õpetajatel näidata rohkem eeskuju ning Konguta kooli õpetaja Pille Granovski on selles osas suurepärane näide – aktiivsel ettevõtlusõppe ja maailmahariduse koordinaatoril on suurepärased ideed õpilaste ettevõtliku hoiaku kujundamiseks, mida ta oma koolis ellu viib. Hiljutine uuring kinnitab, et noortele mõeldud äriideede arendamise ehk eelinkubatsiooni programmis STARTER on ettevõtjate nõuanded kõrges hinnas.

Uudiskirja nr 4 sisukord

2 |  Ettevõtlus on õpiprotsess. Intervjuu Thomas Lansiga
3 |  Programmi logo ja sõnumid
6 |  Tõmbame koos Eesti liikuma! Aga kuidas? – Liina Pissarev
8 |  Ettevõtlusõppe koolituskava
9 |  Õpilaste ettevõtlikkust tuleb märgata ja tunnustada – Pille Granovski
12 |  Kuidas arendada ettevõtlikkust – Karmo Kurvits
13 |  Ettevõtjate nõuanded on eelinkubatsiooni programmis kõrges hinnas –    Margit Partei, Kadri Paes
15 |  Mis toimub eelinkubatsiooni programmis STARTER?
18 |  Mida kasulikku oli kaasa võtta Ameerika reisilt? – Marge Täks
20 |  Ettevõtlusõppest teadlaste ja praktikute pilguga – Tiit Elenurm