STARTERcreative võitja disainib tekstiilist juhtmeid

Ka loomevaldkonna ideid arendava STARTERcreative kevadsemestri programm on selleks korraks läbi. SEB Innovatsioonikeskuses toimus 11. mail 20 esitlusega Demo Day, mille parimad said ka tunnustatud.

FabWire

FabWire, mis tegeleb tekstiilist juhtmete arendamisega, võitis lisaks peaauhinnale (1000 eurot  ja Latitude 59 piletid) veel kolm auhinda: Loov Eesti Creative Business Cupil finalisti koha, võimaluse osaleda Prototroni võistlusel TOP 40 hulgas ja Ajujahi otsepääsme 100 parima hulka.

Creative Business Cup on juba ka toimunud ning FabWire pälvis eriauhinnana võimaluse osaleda Tallinna Ettevõtlusinkubaatorite suvekoolis.

Teise koha omanikuks sai Baltic Cruise Concert (auhinnaks 500 eurot ja Latitude 59 piletid).

Baltic Cruise Concerts

RentWise, mis tegeleb 3-6 kuulise elupinna rentimisplatvormi arendusega vahetusüliõpilastele, võitis  kolmanda koha, mida premeeriti Latitude 59 piletitega.

RentWise

Välja anti ka mitmeid eriauhindu. Pleyfessor sai inkubatsioonipassi Digixilt ja Re-Energizer võitis 500 eurot oma veebilehe ülesehitamiseks Veebimajutuselt. StudioCloud, mis tegeleb stuudiopindade vahendamisega, võitis kolm kuud inkubatsiooni Tallinna Ettevõtlusinkubaatoris.

Suured tänud inspiratsioonikõnelejatele Pille Pihlakule ja eelmise semestri võitjale Karola Koopuule (Karu Kaader).

STARTER avas võitjatele mitmeid uksi ja võimalusi arendada oma ideid hoogsalt edasi, soovime edu edaspidiseks!

Vaata pildigaleriid siit